TEL. (17) 857 70 66

OFERTA


Oferta Mati-Met to kompletne systemy kratowych ogrodzeń panelowych


Nasz asortyment to wszystkie elementy niezbędne do stworzenia kompletnej konstrukcji ogrodzenia panelowego. Dostępne są u nas między innymi panele i słupki, elementy podmurówki, bramy i furtki, akcesoria montażowe. Produkty te są bardzo solidne i precyzyjnie wykonane. Do ich produkcji wykorzystano bowiem wysokiej jakości surowce wiodących marek. Elementy zostały też odpowiednio zabezpieczone przed korozją i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Klientom zapewniamy również usługę transportu i montażu. Materiały i elementy konstrukcji dostarczamy w miejsce wyznaczone przez klienta, a nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się profesjonalnym montażem ogrodzenia. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne zwłaszcza dla osób, które nie mają możliwości realizacji tego typu prac samodzielnie.

Mati-Met to kompleksowa obsługa klienta, zawsze na najwyższym poziomie. Pomagamy klientom wybrać produkt, który spełni ich indywidualne oczekiwania, służymy fachowym doradztwem. Wszystkie elementy dowozimy na miejsce, a następnie realizujemy usługę montażu.

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl