TEL. (17) 857 70 66

O FIRMIE

Działalność firmy skupia się na produkcji bardzo nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Nasza oferta to kratowe ogrodzenia panelowe, które z powodzeniem stosować można w zabezpieczeniu różnego typu terenów.

 

Dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości. Są to elementy i akcesoria łatwe w montażu. Nasza oferta obejmuje między innymi: panele ogrodzeniowe, słupki, furtki oraz bramy, niezbędne akcesoria montażowe. Dostępne u nas produkty wyróżniają się wysoką trwałością, precyzyjnym wykonaniem oraz doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

 

Asortyment dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Duży wybór elementów z naszej oferty pozwala na skompletowanie pełnej konstrukcji ogrodzeniowej.

 

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, zapewniamy usługę profesjonalnego montażu całego ogrodzenia. Jest to niewątpliwie bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości samodzielnej realizacji tego typu prac. Zajmujemy się również transportem materiałów do wcześniej wskazanego przez klienta miejsca.

 

W swojej pracy korzystamy z produktów renomowanych marek. Wykorzystujemy surowce, które spełniają wszelkie wymagania określone w normach technicznych. Współpracujemy z dostawcami, którzy zapewniają nam materiały doskonałej jakości.

 

Wychodzimy z założenia, że firma to przede wszystkim ludzie. Dlatego właśnie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie – realizują sprawny montaż i zawsze służą fachowym doradztwem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl