TEL. (17) 857 70 66

REALIZACJE

REALIZACJE

Nasza firma ma na swoim koncie szereg kompleksowo zrealizowanych inwestycji. Wykonaliśmy już prace dla różnych podmiotów – zarówno dla klientów indywidualnych, jak też dla przedsiębiorstw. Każda nasza realizacja prowadzona jest w sposób rzetelny i profesjonalny.

Realizacja każdej inwestycji rozpoczyna się już w momencie doboru niezbędnych elementów ogrodzenia i materiałów dla klienta. Następnie wybrane produkty przewozimy na wskazane miejsce i wykonujemy montaż całego systemu ogrodzeniowego.


Systemy ogrodzeń panelowych dostępne w naszej ofercie, dedykowane są do zabezpieczania terenów różnego typu. Szeroki zakres zastosowań sprawia, że na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób prywatnych i przedsiębiorstw. Stabilność i jakość tych systemów jest również niewątpliwym atutem, który znacząco przyczynia się do popularyzacji zabezpieczania terenów w ten sposób.


Montaż realizujemy zawsze sprawnie i terminowo. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają wykonanie każdej usługi na wysokim poziomie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do realizowanych inwestycji, cieszymy się dużym uznaniem wśród obecnych klientów i wciąż zyskujemy nowych.

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl